1
CMND

Ελέγξτε τις λύσεις ψηφιακής σήμανσης και τις επαγγελματικές σας τηλεοράσεις

Από την εγκατάσταση μέχρι την καθημερινή λειτουργία


Το CMND είναι μια ολοκληρωμένη λύση που σας επιτρέπει να διαχειρίζεστε, να ενημερώνετε, να συντηρείτε και να προβάλλετε περιεχόμενο χρησιμοποιώντας ένα εύχρηστο περιβάλλον εργασίας —είτε έχετε ένα μικρό δίκτυο με λύσεις ψηφιακής σήμανσης και επαγγελματικές τηλεοράσεις, είτε διαχειρίζεστε εκατοντάδες οθόνες σε διαφορετικές τοποθεσίες.

Πάρτε τον έλεγχο με άνεση

cmnd | έλεγχος - λογισμικό για δίκτυα ψηφιακής σήμανσης

Εύκολη διαχείριση δικτύου

Διαχειριστείτε το δίκτυο των οθονών σας μέσω τοπικής σύνδεσης (LAN). Εκτελέστε εύκολα βασικές λειτουργίες όπως ο έλεγχος των εισόδων και η παρακολούθηση της κατάστασης των οθονών.

cmnd | δημιουργία και δημοσίευση περιεχομένου

Απόλυτος έλεγχος του περιεχομένου

Το περιβάλλον εργασίας λειτουργεί με μεταφορά και απόθεση και σας επιτρέπει να δημοσιεύετε εύκολα το δικό σας περιεχόμενο. Χάρη στα προφορτωμένα πρότυπα και τις ενσωματωμένες μικροεφαρμογές, μπορείτε να δημιουργείτε και να προβάλλετε φωτογραφίες, κείμενο και βίντεο σε χρόνο μηδέν. 

cmnd | check in

Εξατομικευμένες εμπειρίες

Βελτιστοποιήστε τις διαδικασίες και κάντε τους επισκέπτες να αισθάνονται καλοδεχούμενοι με εξατομικευμένη επικοινωνία.

cmnd και ανάπτυξη

Εύχρηστες εφαρμογές

Εγκαταστήστε και εκκινήστε γρήγορα οποιαδήποτε εφαρμογή, ακόμα και όταν δεν βρίσκεστε στο χώρο ή εργάζεστε απομακρυσμένα.

Εκπαίδευση


Είτε δείχνετε για πρώτη φορά τα γεωμετρικά σχήματα στο νηπιαγωγείο είτε μελετάτε την κβαντική διεμπλοκή, δημιουργήστε ένα εκπαιδευτικό περιβάλλον που δίνει έμπνευση στους μαθητές. Τραβήξτε το ενδιαφέρον τους χρησιμοποιώντας λευκούς πίνακες με οθόνη αφής ή προβάλετε περιεχόμενο από τέσσερις διαφορετικές εισόδους σε μία οθόνη.

Υπηρεσίες φιλοξενίας


Χαρίστε τους μια αξέχαστη εμπειρία. Από τις κορυφαίες επαγγελματικές τηλεοράσεις στα δωμάτια μέχρι τις οθόνες αφής στη ρεσεψιόν, με τις επαγγελματικές οθόνες Philips όλα κυλούν πιο ομαλά. Μοναδικά χαρακτηριστικά όπως το Ambilight και το CMND προσφέρουν περισσότερη διαδραστικότητα, περισσότερο έλεγχο και περισσότερο στυλ.

Λιανική πώληση

 

Κεντρίστε το ενδιαφέρον του κοινού σας. Με φοβερή ανάλυση και ευκρινή αντίθεση, οι επαγγελματικές οθόνες Philips κερδίζουν τις εντυπώσεις – είτε πρόκειται για μια οθόνη υψηλής φωτεινότητας που τραβά την προσοχή είτε για μια έξυπνη οθόνη αφής που προβάλλει περιεχόμενο με βάση το κοινό.

Στοιχεία επικοινωνίας


Χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες; Είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε

Germany

Rainer Bloch
Business Director Professional Displays

rainer.bloch@tpv-tech.com

Hakan Demir
Inside Sales Manager Professional TV

hakan.demir@tpv-tech.com

Doris Zarda

Sales Manager Professional TV

doris.zarda@tpv-tech.com

Martin Kostorz
Sales Manager Signage Solutions

martin.kostorz@tpv-tech.com

Stefan Klima
Sales Manager Signage Solutions

stefan.klima@tpv-tech.com

Konstantin Flabouriaris
Sales Manager Signage Solutions

konstantin.flabouriaris@tpv-tech.com

Austria

Doris Zarda

Sales Manager Professional TV

doris.zarda@tpv-tech.com

Stefan Klima
Sales Manager Signage Solutions

stefan.klima@tpv-tech.com

Switzerland

Davide Longo
Sales Manager Professional Displays

davide.longo@tpv-tech.com

Mike Huber
Sales Manager Professional Displays

mike.huber@tpv-tech.com

France
Franck Dufrene
Sales Director Professional TV
(+33) 6 07 61 49 83
franck.dufrene@tpv-tech.com 
Fabrice Penhoat
Sales Director Signage Solutions
(+33) 6 64 70 03 07
fabrice.penhoat@tpv-tech.com 

Sandrine Gimenez

Sales Manager Professional Displays

(+33) 6 61 62 25 02

sandrine.gimenez@tpv-tech.com

Eric Majorczyk

Sales Manager Professional TV
(+33) 6 07 61 82 82
eric.majorczyk@tpv-tech.com

Vivien Cokelaer

Sales Manager Signage Solutions 
(+33) 6 82 13 19 83
vivien.cokelaer@tpv-tech.com 

Stéphane Dautry
Technical Manager
(+33) 6 34 61 37 23

stephane.dautry@tpv-tech.com

Virginie Da Costa Haag
Marketing Manager
(+33) 6 34 07 08 34

virginie.dacosta-haag@tpv-tech.com

Agnès Rouer

Support Commercial & Marketing

(+33) 1 82 97 00 93

agnes.rouer@tpv-tech.com

Iberia
Cesar Sanz
Sales Director Professional Displays
(+34) 6 29 80 33 71
cesar.sanz@mmd-p.com
Virginie Da Costa Haag
Marketing Manager
(+34) 6 96 95 78 67
virginie.dacosta-haag@tpv-tech.com
Spain
Gustavo Gil Serna
Sales Manager Professional TV
(+34) 6 96 95 78 67
gustavo.gil.serna@tpv-tech.com 

Eduardo Belinchón
Sales Manager

Signage Solutions
(+34) 6 29 12 19 69
eduardo.belinchon@tpv-tech.com

Portugal

Joao Carvalho

Sales Manager Professional Displays
(+35) 1932 70 54 25
joao.carvalho@tpv-tech.com

Italy
Simone Gagliardi
Sales Director Professional Displays
(+39) 366 3112558
simone.gagliardi@mmd-p.com 
Luca Guariniello
Marketing Manager
(+39) 348 1393136
luca.guariniello@tpv-tech.com
Giancarlo Casali
Sales Manager Professional TV 
(+39) 335 6819277
giancarlo.casali@tpv-tech.com 
Edoardo Stambazzi
Sales Manager Professional TV
(+39) 335 7830251
edoardo.stambazzi@tpv-tech.com

Andrea Castelnuovo
Sales Manager Signage Solutions
(+39) 335 1857806

andrea.castelnuovo@tpv-tech.com

Marco Guandalini
Sales Manager Signage Solutions
(+39) 335 7005194
marco.guandalini@tpv-tech.com